2022.10.29
Vilnius

Nuostatai

 ZOMBIE RUN 2022  

BĖGIMO RENGINIO TAISYKLĖS (nuostatai) 

 

I. BENDROJI DALIS 

ZOMBIE RUN 2022 - teatralizuotas ir pramoginis (realus ir virtualus) bėgimas, kuris vyks 2022 m. spalio 29 d., Vingio parke, Vilniaus mieste, Lietuvoje.

Viešoji įstaiga „Bėgantis vienaragis ir UAB „Mapa Holding“ 2022 m. spalio 29 dieną rengia pramoginį bėgimą, kurio metu nestokosite gerų emocijų ir puikiai praleisite laiką.

„Zombie Run 2022“ dalinai finansuojamas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos (ŠMSM) Sporto rėmimo fondo lėšomis, skirtomis įgyvendinti sporto projektus, susijusius su sporto renginių organizavimu, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra. 

 

 II.TIKSLAI IR UŽDAVINIAI

 1. Skatinti bėgimą, kaip sveiką gyvenimo būdą ir fizinio aktyvumo priemonę.
 2. Gausinti masinių renginių kiekį Vilniuje. Didinti Vilniaus miesto ir rajono gyventojų aktyvumą.
 3. Suteikti nepakartojamus pojūčius ir emocijas renginio dalyviams ir įtraukti į Vilniaus 700 metų jubiliejaus šventimą.
 4. Populiarinti bėgimo kultūrą Lietuvoje, skatinti domėjimąsi bėgimu ir lengvąja atletika.

 
III. RENGINIO PROGRAMA, STARTO VIETA, LAIKAS, DISTANCIJA

 1. Pramoginis sportinis renginys ZOMBIE RUN 2022 suteiks galimybę dalyviams bėgti (šeštadienį, spalio 29 d., siūlomais laikų intervalais) organizatorių įrengtoje trasoje, kurioje bus įrengti pramoginiai taškai. Siūlomoje trasoje nebus ribojamas (pristabdomas) eismas, bėgimo trasą reikės bėgti Vingio parko takais (už bėgikų – dalyvių saugumą trasoje organizatoriai neatsako).
 2. Renginio organizatorius rekomenduoja bėgti 3,5 km distanciją nurodyta trasa, kurioje bus įrengtos pramoginės stotelės (unikalios zonos). Reali trasa trumpa, bet skambi ir dekoruota, leidžianti pajusti zombių dvasią. Susipažinkite su realia trasa, spauskite -  čia
 3. Renginio centre (šeštadienį, spalio 29 d.) – Vingio parke, Vilniuje veiks informacijos punktas (paviljonas), kuriame bus dalinami startiniai paketai ir renginio unikalūs medaliai, dalyviui įveikus realios trasos siūlomas distancijas.

 

IV. ZOMBIE RUN BĖGIMO PROGRAMA

 

 

ZOMBIE RUN 2022 PROGRAMA
(2022 10 29, Vingio parkas)

16:00 – 21:00 – ZOMBIE RUN miestelis Vingio parke, kuriame vyks moliūgų skaptavimo dirbtuvės, paroda.
Išalkti neleis maisto furgonėlių erdvė.

16:00 – 18:55 – ZOMBIE RUN startinių paketų atsiėmimas

(16:00 –17:30 paketų atsiėmimas moksleiviams)

17:50 – ZOMBIE RUN teatralizuotas apšilimas moksleiviams

18:00 –  ZOMBIE RUN vaikų ir moksleivių bėgimo startas (bėga moksleiviai)

18:30-18:45 – ZOMBIE RUN vaikų ir moksleivių bėgimo finišas

18:50 – ZOMBIE RUN teatralizuotas apšilimas suaugusiems (komandoms, šeimoms, draugams)

19:00 – ZOMBIE RUN startas (bėga visi) - pagrindinis bėgimas

20:00 – ZOMBIE RUN finišas, apdovanojimai, DJ šou programa

21:00 – ZOMBIE RUN renginio pabaiga.

V. DALYVIAI

 1. Varžybose gali dalyvauti visi norintys, užpildę dalyvio registracijos anketą, sumokėję dalyvio registracijos mokestį (pagal pasirinktą startinį paketą) ir pasitikrinę sveikatą bei tai patvirtinę registruodamiesi.
 2. Visi dalyviai bėgime dalyvauja laisva valia, niekieno neverčiami ir prisiima visą su dalyvavimu bėgime susijusią riziką (taip pat ir su įvairiais sveikatos sutrikimais ir pan.) bei įsipareigoja dėl to nereikšti bėgimo organizatoriams jokių pretenzijų.
 3. Bėgikai, atsiimdami dalyvio starto paketą privalo turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, laikytis saugaus atstumo reikalavimų. Norint atsiimti kito dalyvio starto paketą būtina pateikti jo asmens dokumento kopiją. Norint gauti startinį paketą paštu, reikia pažymėti apie tai registracijos formoje ir sumokėti 3 Eur siuntimo mokestį, kuris gali būti įskaitomas į registracijos (bilieto) kainą.
 4. Kiekvienas užsiregistravęs bėgimo dalyvis savaime sutinka, kad renginio organizatoriai visas renginio metu padarytas nuotraukas bei filmuotą medžiagą gali laisvai ir be atskiro sutikimo naudoti rinkodaros tikslais.
 5. Dalyvauti bėgime gali ne jaunesni kaip 6 metų asmenys. Asmenys iki 18 metų pateikdami užpildytą bei pasirašytą Tėvų-sutikimas_2022 patvirtina, kad yra gautas jų tėvų, globėjų arba trenerio (mokytojo) sutikimas dėl jų dalyvavimo renginyje ir/arba viso (realaus/ virtualaus) renginio metu jie bus prižiūrimi tėvų, globėjų arba trenerio (mokytojo), kurie prisiima visišką atsakomybę už juos.
 6. Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad supranta, jog dalyvavimas renginyje yra susijęs su dideliu žmogaus fizinių galimybių išbandymu, taip pat patvirtina, kad yra pasitikrinęs sveikatą, laikosi Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytų sveikatos pasitikrinimo reikalavimų bei organizatorių ar kitų asmenų prašomas pateiks tai patvirtinančią sveikatos būklės pažymą. Kilus įtarimų dėl netinkamos sveikatos būklės, organizatoriams paprašius, dalyvis privalo nutraukti savo dalyvavimą renginyje ir pasikonsultuoti su gydytoju.
 7. Dalyvis supranta ir patvirtina, kad organizatoriai neatsako ir neatlygins dalyvio sveikatai ar gyvybei padarytos žalos. Visa rizika ir atsakomybė dėl dalyvio sveikatos sutrikimų, sužalojimų ir nelaimingų atsitikimų, atsiradusių dalyvaujant renginyje tenka tik dalyviui.
 8. Varžybose gali dalyvauti ir dalyviai, turintys negalią, jei jų turima negalia netrukdo įveikti trasos. Dalyvis, norėdamas startuoti konkretaus renginio vienoje iš rungčių, privalo pateikti gydytojų pažymą, kad jam galima dalyvauti bėgimo varžybose.

Dėl dalyvavimo renginyje privalo kreiptis el. paštu: info@insanerun.lt

 

VI. REGISTRACIJA, SPECIALIOS SĄLYGOS IR APRIBOJIMAI

 1. Registracija vyksta zombierun.lt svetainėje. Bėgimui užsiregistruoti galima užpildžius registracijos anketą ir per elektroninę bankininkystę atlikus mokėjimą.
 2. Registracija vyksta: nuo birželio 01 d. iki spalio 28 d. 10:00 val. internetu, o spalio 29 d. (renginio dieną) registracija nevyks.
 3. Apie numerių atsiėmimą likus savaitei iki bėgimo kiekvieną dalyvį informuosime el. paštu ir naujienlaiškiu.
 4. Dalyvis, tinkamai užpildęs registracijos formą ir sumokėjęs starto mokestį, įtraukiamas į starto protokolą.
 5. Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad sutinka gauti naujienlaiškius ir SMS žinutes, kurie yra susiję su UAB "Mapa Holding" ir VšĮ „Bėgantis vienaragis” organizuojamais renginiais.
 6. Dalyvio krepšelio turinį tikrinti jo atsiėmimo vietoje. Po atsiėmimo, esant krepšelio turinio trūkumui, jo turinys nebepildomas. Dalyvio krepšelio turinys (partnerių dovanos) yra riboto skaičiaus (apie tai organizatorius informuoja ir komunikuoja renginio socialiniame tinkle - facebooke).
 7. Dalyvių startinis registracijos mokestis yra negrąžinamas. Į ZOMBIE RUN bėgimą registraciją atlikti ir bilietus įsigyti galima per mokėjimų sistemą Paysera.lt arba svetainėje zombierun.lt
 8. Dalyvių startinis registracijos mokestis:

 

DISTANCIJA

PIRMI BILETAI

KAINA

STANDARTINIS PAKETAS*/**


*Dalyvio paketo siuntimas paštu nėra įskaičiuotas 

**Standartinis paketas 

Dalyvio numeris (realiame bėgime)

Rėmėjų dovanos

Apsauginė kaukė / bandana (kiekis ribotas)

Bilietą galima įsigyti tik iki 2022.10.28 (24:00)

10,99 EUR

Pirmi 200 bilietų!

 

 

 

14,99 EUR

18,00 EUR - nuo 2022.10.28

 

 

 

 

Šeimos bilietas  (2 suaugusieji + 2 vaikai)

(Prekyba startuoja nuo 2022.10.13)

29 eur 

Iki 2022.10.27

Po to kaina - 35 eur

35,00 EUR - nuo 2022.10.28

 

Studento bilietas  

(Prekyba startuoja nuo 2022.10.16)

 

11,99 eur

Pirmi 200 bilietų!

 

 

14,99 EUR

nuo 2022.10.28

 

Dalyvio paketo siuntimas paštu

 + 3 EUR

(papildomas mokestis)

+ 3 EUR

(papildomas mokestis)

DALYVIS SU NEGALIA - PIRMI 100 vnt.!

REALUS BĖGIMAS

4,99 €

Pirmi 100 bilietų! 

 

SENJORAMS - PIRMI 100 vnt.! 

REALUS BĖGIMAS

4,99 €

Pirmi 100 bilietų!

 

MOKSLEIVIAMS

 

*Pirmieji 500 moksleivių bėga nemokamai

10,00 EUR

12,00 EUR - nuo 2022.10.28

 
Registruotis galima tik savo vardu. Savo numerį perduoti kitam dalyviui draudžiama.

Jei užsiregistravęs dalyvis nori keisti ar perleisti savo registraciją kitam asmeniui, jis turi sumokėti registracijos keitimo mokestį – 5 EUR. 

Registracija Zombie Run 2022 bėgime yra vardinė, todėl norint atlikti vardo ar kitų duomenų pakeitimus, organizatorius turi būti informuotas ir apmokėtas organizatoriaus nustatytas registracijos duomenų keitimo mokestis  – 5 EUR iki spalio 20 d. Registracijos duomenų keitimas atliekamas tada, kai dalyvis sumoka už paslaugą ir informuoja organizatorius el. paštu: info@insanerun.lt, kartu su laišku atsiųsdamas mokėjimo išrašą bei norimus pakeisti duomenis.

Įmonės rekvizitai:

UAB "Mapa Holding",
Įm. kodas: 302721308 
PVM mok. kodas: LT100006654316
M. Sleževičiaus g. 7, Vilnius (Respublikos spaustuvė 2a.)
Paysera ats. sąsk.: LT76 3500 0100 0101 2024

 1. Kiekvienas dalyvis varžybose privalo turėti ant marškinėlių tvarkingai pritvirtintą numerį. Numeris turi būti ant marškinėlių priekio (krūtinės), aiškiai matomoje vietoje.
 2. Dalyviams bei juos palaikantiems asmenims griežtai draudžiama naudoti bet kokias transporto priemones, pvz.: dviračius, riedučius, paspirtukus, riedlentes ar kitas ratuotas transporto priemones. Dalyviai, pažeidę šį nuostatų punktą bus diskvalifikuojami.
 3. Būtina sąlyga ZOMBIE RUN 2022 bėgimo dalyviams – tai dalyvių tarpusavio pagarbos ir supratimo principas. Dalyviai, nesilaikantys šių principų yra pašalinami iš ZOMBIE RUN bėgimo.
 4. Renginio metu dalyviams nėra draudžiama dalyvauti su savo augintiniu.
 5. Kiekvienas bėgimo dalyvis turi startuoti ir finišuoti tam skirtoje vietoje ir skirtu laiku (-ais). Finišavę dalyviai turi palikti starto/finišo zoną per specialiai numatytus išėjimus.
 6. Moliūgų miestelyje bus įrengta maisto furgonėlių zona, moliūgų skaptavimo bei poilsio zonos dalyviams.


VII. BĖGIMO APDOVANOJIMAI

 1. Visi finišavę dalyviai dovanų gauna specialius renginio ZOMBIE RUN bėgimo medalius.
 2. Pirmųjų trijų vietų nugalėtojai (vyrai ir moterys) bus skelbiami ir apdovanojami realiai finišavus 3,5 km distancijoje (pirmieji įveikę ir pasiekę finišą) spalio 29 dieną.

 

 

I VIETA

II VIETA

III VIETA

3,5 KM

PARTNERIŲ dovanos

 PARTNERIŲ dovanos

PARTNERIŲ dovanos

 

VIII. VARŽYBŲ TRASA 

 1. ZOMBIE RUN 2022 bėgimo tikslas yra suteikti žmonėms gerų, nepamirštamų emocijų bėgant 3,5 km ilgio teatralizuota trasa Vingio parke. Prieš ir po bėgimo dalyviai galės atsipūsti ir linksmai praleisti laiką unikaliame Moliūgų miestelyje, Vingio parke (prie estrados). 
 2. ZOMBIE RUN 2022 suteiks galimybę dalyviams bėgti realiai ir virtualiai (šeštadienį, spalio 29 d.) organizatoriaus rekomenduojamoje trasoje Vingio parke, kuriame bus įrengti pramoginiai taškai (teatralizuotos stotelės) ir individualiai (savarankiškai) spalio 29 d. savo pasirinktoje trasoje.
 3. Rekomenduojamoje trasoje nebus ribojamas (pristabdomas) eismas, bėgimo trasa Vingio parko takais (už bėgikų – dalyvių saugumą siūlomoje renginio realioje (virtualioje) trasoje organizatoriai neatsako). Susipažinkite su trasa, spauskite -  čia.
 4. Trasą kiekvienas dalyvis gali pasirinkti ir individualiai. 
 5. RENGINIO ORGANIZATORIŲ ATSAKOMYBĖ IR PAREIGOS:
 6. Registruoti renginio dalyvius, pagaminti ir išduoti numerius (išskyrus virtualiame bėgime, kadangi dalyvių numeriai bus elektroniniai).
 7. Rekomenduoti, išmatuoti realią Zombie Run 2022 trasą bei techniškai paruošti renginio miestelį pagal renginių organizavimo ir saugumo taisykles Vilniaus mieste. Nedrausti renginio dalyviams virtualią trasą rinktis ir individualiai (savarankiškai).
 8. Reklamuoti renginį bei vykdyti viešųjų ryšių kampaniją, siekiant populiarinti bėgimą ir sutraukti kuo didesnį dalyvių skaičių, laikantis visų saugumo reikalavimų.
 9. Organizatorius nedelsiant praneša policijai ar kitoms institucijoms apie dalyvio veiksmus, kuriais jis padarė žalos gamtai, laukinei gyvūnijai ar kitiems dalyviams.
 10. Organizatorius neprisiima jokios atsakomybės: už dalyvių sveikatos būklę ir fizinį pasirengimą, vienų dalyvių veiksmus kitų dalyvių atžvilgiu, kitų dalyvių, gyvūnų bei gamtos stichijų ir reiškinių (krentančių medžių, audros ar pan.) padarytos žalos dalyvių sveikatai, gyvybei ar turtui; už oro sąlygas; asmeninių saugumo priemonių nenaudojimą; prarastą, dingusį ar sugadintą turtą; kitus aukščiau minimus atvejus.

IX. ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS

 1. Viešąja įstaiga „Bėgantis vienaragis  ir UAB „Mapa Holding“ juridinio asmens kodas: 302721308, buveinės adresas: M. Sleževičiaus g. 7, Vilnius,  info@insanerun.lt, yra duomenų valdytojai, atsakingi už asmenų, dalyvaujančių „ZOMBIE RUN“ renginyje, pateiktų duomenų rinkimą ir tvarkymą. 
 2. UAB „Mapa Holding“ ir  Viešoji įstaiga „Bėgantis vienaragis" taip pat yra interneto svetainės zombierun.lt valdytojas.
 3. Dalyviai duomenis pateikia užpildydami registracijos formą zombierun.lt svetainėje ir atskiroje rezultatų formoje. Šie duomenys tvarkomi teisėtu duomenų valdytojo interesu – „ZOMBIE RUN bėgimo“ renginio organizavimo jo įgyvendinimo ir dalyvio dalyvavimo jame tikslais:

3.1. informacija apie vardą, pavardę, gimimo datą, taip pat apmokėjimo už registraciją duomenys yra tvarkomi dalyvio paslaugų pirkimo (užregistravimo) dalyvaujant renginyje apdorojimui, administravimui;

3.2. informacija apie telefono ryšio numerį, el. pašto adresą, gimimo datą, lytį, šalį, miestą, taip pat duomenys apie pasiektus rezultatus renginyje (laiką, užimtą vietą) tvarkomi informavimo ir renginio organizavimo tikslais (aktualiai informacijai apie renginį išsiųsti, rezultatams ir laimėtojui nustatyti, apdovanojimams parengti, nustatyti kategorijas, kuriose dalyvaujama renginyje (pagal lytį, amžių), ir kt.);

3.3. informacija apie dalyvio vardą, pavardę ir el. pašto adresą taip pat tvarkoma tiesioginės rinkodaros tikslu, jeigu dalyvis su tuo iš anksto sutinka.

 1. Dalyvis turi pateikti 3.1. ir 3.2. p. nurodytus duomenis registracijai įvykdyti bei įgyvendinant renginio tikslus.
 2. Duomenys apie dalyvio vardą, pavardę, amžiaus grupę, lytį, pasiektus rezultatus (laiką, užimtą vietą), taip pat miestą ir šalį yra viešai skelbiami internetinėje svetainėje adresu: zombierun.lt

Siekiant užtikrinti rezultatų skaidrumą, registruodamasis dalyvauti renginyje, dalyvis automatiškai sutinka, kad šie duomenys būtų viešai skelbiami internetinėje svetainėje.

 1. Kiekvienas dalyvis užsiregistravimu savaime sutinka, kad renginio organizatoriai visas renginio metu padarytas nuotraukas bei filmuotą medžiagą laisvai ir be atskiro sutikimo naudotų rinkodaros tikslais, pvz., socialiniuose tinkluose, internetinėje svetainėje ir kt.
 2. Dalyvio duomenys saugomi:

7.1. duomenys apie dalyvio telefono ryšio numerį, el. pašto adresą – 5 metus nuo dalyvio užsiregistravimo dalyvauti renginyje dienos;

7.2. duomenys apie dalyvio vardą, pavardę, gimimo datą, lytį, šalį, miestą, taip pat duomenys apie pasiektus rezultatus renginyje (laiką, užimtą vietą) - statistikos/istoriniais tikslais ir nėra ištrinami;

7.3. duomenys apie dalyvio vardą, pavardę, telefono ryšio numerį, el. pašto adresą tiesioginės rinkodaros tikslu – 5 metus nuo tokio sutikimo davimo.

 1. Dalyvis turi teisę prašyti, kad  Viešoji įstaiga „Bėgantis vienaragis" ir UAB „Mapa Holding“ leistų susipažinti su dalyvio asmens duomenimis ir juos ištaisytų arba ištrintų, arba apribotų duomenų tvarkymą.
 2. Jeigu duomenys yra tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu, dalyvis turi teisę bet kada nesutikti su tokiu duomenų tvarkymu. Šią teisę dalyvis gali įgyvendinti informavęs el. pašto adresu info@insanerun.lt
 3. Dalyvis turi teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai dėl  Viešąjai įstaigai „Bėgantis vienaragisUAB „Mapa Holding“ veiksmų (neveikimo), kuriais, dalyvio nuomone, yra pažeidžiamos teisės aktų nuostatos.

 

  

Kiekvienas dalyvis privalo laikytis reglamento (nuostatų).

Su organizatoriumi ZOMBIE RUN bėgimo klausimais galimas susisiekti šiais kontaktais: el. paštu info@insanerun.lt

 

 

Visos teisės saugomos. 2022 © ZOMBIE RUN