2021.10.31
Vilnius

Nuostatai

VIRTUALAUS ZOMBIE RUN 2020

BĖGIMO RENGINIO TAISYKLĖS (nuostatai) 

 

I. BENDROJI DALIS

ZOMBIE RUN 2020 - teatralizuotas ir virtualus bėgimas, kuris vyks 2020 m. spalio 31 - lapričio 15 dienomis, Lukiškių aikštėje, Vilniaus mieste ir visoje Lietuvoje.

UAB „Mapa Holding“ kartu su Viešąja įstaiga „Sveikas miestas“ rengia pramoginį bėgimą, kurio metu nestokosite gerų emocijų ir puikiai praleisite laiką.

„Zombie Run 2020“ dalinai finansuojamas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos (ŠMSM) Sporto rėmimo fondo lėšomis, skirtomis įgyvendinti sporto projektus, susijusius su sporto renginių organizavimu, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra. 

 II.TIKSLAI IR UŽDAVINIAI

 1. Populiarinti bėgimo kultūrą Lietuvoje, skatinti domėjimąsi bėgimu ir lengvąja atletika.
 2. Skatinti bėgimą, kaip sveiką gyvenimo būdą ir fizinio aktyvumo priemonę.
 3. Gausinti masinių renginių kiekį Vilniuje. Didinti Vilniaus rajono gyventojų aktyvumą.
 4. Suteikti nepakartojamus pojūčius ir emocijas renginio dalyviams.

 
III. RENGINIO PROGRAMA, STARTO VIETA, LAIKAS, DISTANCIJA

 1. Pramoginis sportinis renginys ZOMBIE RUN 2020 suteiks galimybę dalyviams bėgti virtualiai (individualiai) savo pasirinktoje trasoje, bei organizatoriaus rekomenduojamoje trasoje. Siūlomoje trasoje nebus ribojamas (pristabdomas) eismas, bėgimo trasą reikės bėgti šaligatviais, pėsčiųjų takais, Nėries krantine (bus atidarytos miesto gatvės ir už bėgikų – dalyvių saugumą siūlomoje renginio realioje (virtualioje) trasoje organizatoriai nebeatsakys).
 2. Renginio organizatorius rekomenduoja bėgti 3 km ir 5 km distancijas nurodyta trasa. Siūlomos realios (virtualios) trasos distancijos Vilniuje -  3 km ir 5 km nuo Lukiškių aikštės, Gedimino prospektu iki Žvėryno, bėgimas vyks Vilniaus gatvių pėsčiųjų takais, šaligatviais, Neries krantine. Reali trasa trumpa, bet skambi ir dekoruota, leidžianti pajusti zombių dvasią. Susipažinkite su realia (virtualia) trasa, spauskite -  čia (dėl COVID - 19 situacijos nebus įrengiami pramoginiai taškai, nebus bendro starto).
 3. Dalyviui įveikus virtualios trasos siūlomas distancijas spalio 31 - lapkričio 15 dienomis individualiai (savarankiškai) savo pasirinktoje trasoje, visoje Lietuvoje ir įkelus savo rezultatus į renginio spec.formą bus išsiųstas paštu dalyvio paketas su unikaliu renginio medaliu.
 4. Virtualią trasą kiekvienas dalyvis gali pasirinkti ir individualiai.
 5. Dalyviai laiką fiksuoją savarankiškai. Vidutinis 3 km distancijos įveikimo laikas apie 25 min (5 km - apie 35 min). Laiką bėgimo dalyviai matuoja ir fiksuoja savarankiškai bėgdami savo pasirinktoje saugioje arba organizatoriaus rekomenduojamoje trasoje, naudodami bet kokią viešai ir laisvai prieinamą sporto programėlę, mobiliąją aplikaciją (pvz.: Strava, Nike Run Club, Garmin ir kitos), išmaniųjų laikrodžių nuotraukos ir pan., svarbiausia, kad aiškiai būtų matomas įveiktas atstumas ir laikas.

 

IV. ZOMBIE RUN BĖGIMO PROGRAMA

 

VIRTUALUS ZOMBIE RUN 2020 BĖGIMAS VYKS VILNIUJE IR VISOJE LIETUVOJE 2020.10.31 – 2020.11.15

VIRTUALAUS BĖGIMO STARTINIŲ PAKETŲ IŠDAVIMAS – SIUNTIMAS PAŠTU 2020-11-03- 2020.11.30

 

 V. DALYVIAI

 1. Dalyviams tinkamos visos atstumo ir laiko fiksavimo formos, t.y. aktyvumo programėlės, išmaniųjų laikrodžių nuotraukos ir pan., svarbiausia, kad aiškiai būtų matomas įveiktas atstumas ir laikas. Nubėgtos distancijos duomenys įkeliami į internetinio puslapio formą, spausti čia. Reikalavimų trasai nėra, tik atstumas turi būti lygus arba didesnis negu 3 km. Esant didesniam atstumui bus užskaitomas visas įkeltos treniruotės (bėgimo) laikas. Rekomenduojamos distacijos:  3, 5, 10 km. Dalyvis norintis įveikti nuotolį su dalyvio simboliniu numerių jį galės atsispausdinti savarankiškai – čia - Numeris (susikurk vardinį numerį)
 2. Varžybose gali dalyvauti visi norintys, užpildę dalyvio registracijos anketą, sumokėję dalyvio registracijos mokestį (pagal pasirinktą startinį paketą) ir pasitikrinę sveikatą bei tai patvirtinę registruodamiesi.
 3. Visi dalyviai bėgime dalyvauja laisva valia, niekieno neverčiami ir prisiima visą su dalyvavimu bėgime susijusią riziką (taip pat ir su įvairiais sveikatos sutrikimais ir pan.) bei įsipareigoja dėl to nereikšti bėgimo organizatoriams jokių pretenzijų.
 4. Kiekvienas užsiregistravęs bėgimo dalyvis savaime sutinka, kad renginio organizatoriai visas renginio metu padarytas nuotraukas (gautas iš dalyvių socialiniuose tinkluose) bei filmuotą medžiagą gali laisvai ir be atskiro sutikimo naudoti rinkodaros tikslais.
 5. Dalyvauti bėgime gali ne jaunesni kaip 6 metų asmenys. Asmenys iki 18 metų pateikdami užpildytą bei pasirašytą sutikimo formą patvirtina, kad yra gautas jų tėvų, globėjų arba trenerio (mokytojo) sutikimas dėl jų dalyvavimo renginyje ir/arba viso (realaus/ virtualaus) renginio metu jie bus prižiūrimi tėvų, globėjų arba trenerio (mokytojo), kurie prisiima visišką atsakomybę už juos.
 6. Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad supranta, jog dalyvavimas virtualiame renginyje yra susijęs su dideliu žmogaus fizinių galimybių išbandymu, taip pat patvirtina, kad yra pasitikrinęs sveikatą, laikosi Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytų sveikatos pasitikrinimo reikalavimų bei organizatorių ar kitų asmenų prašomas pateiks tai patvirtinančią sveikatos būklės pažymą. Kilus įtarimų dėl netinkamos sveikatos būklės, organizatoriams paprašius, dalyvis privalo nutraukti savo dalyvavimą renginyje ir pasikonsultuoti su gydytoju.
 7. Dalyvis supranta ir patvirtina, kad organizatoriai neatsako ir neatlygins dalyvio sveikatai ar gyvybei padarytos žalos. Visa rizika ir atsakomybė dėl dalyvio sveikatos sutrikimų, sužalojimų ir nelaimingų atsitikimų, atsiradusių dalyvaujant renginyje tenka tik dalyviui.
 8. Varžybose gali dalyvauti ir dalyviai, turintys negalią, jei jų turima negalia netrukdo įveikti trasos. Dėl dalyvavimo renginyje, nemokamos registracijos privalo kreiptis el. paštu: info@insanerun.lt.

 

 VI. REGISTRACIJA, SPECIALIOS SĄLYGOS IR APRIBOJIMAI

 1. Registracija vyksta www.zombierun.lt svetainėje. Bėgimui užsiregistruoti galima užpildžius registracijos anketą ir per elektroninę bankininkystę atlikus mokėjimą.
 2. Registracija vyksta: nuo vasario 28 d. iki lapkričio 15 d. 15:00 val. internetu.
 3. Dalyvis, tinkamai užpildęs registracijos formą ir sumokėjęs starto mokestį, įtraukiamas į starto protokolą.
 4. Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad sutinka gauti naujienlaiškius ir SMS žinutes, kurie yra susiję su VšĮ „Sveikas Miestas” ir UAB "Mapa Holding" organizuojamais renginiais.
 5. Dalyvio krepšelio turinys (partnerių dovanos) yra riboto skaičiaus (apie tai organizatorius informuoja ir komunikuoja renginio socialiniame tinkle - facebooke).
 6. Dalyvių startinis registracijos mokestis yra negrąžinamas. Į ZOMBIE RUN bėgimą registraciją atlikti ir bilietus įsigyti galima per mokėjimų sistemą Paysera.lt arba svetainėje www.zombierun.lt
 7. Dalyvių startinis registracijos mokestis:

3 KM IR 5 KM DISTANCIJA

PIRMI BILETAI

KAINA

VIRTUALAUS BĖGIMO BILIETAS  

*Dalyvio paketo siuntimas įskaičiuotas 

**Standartinis paketas (pirmiems 1000)

Dalyvio numeris (realiame bėgime)

Rėmėjų dovanos

Apsauginė kaukė – bandana

 

13,99 EUR

Pirmi 1000 bilietų!

 

15,99 EUR

 

 

Dalyvio paketo siuntimas paštu

 

 

 

 + 3 EUR

(papildomas mokestis)

 

 

+ 3 EUR

(papildomas mokestis)

 

 

DALYVIS SU NEGALIA - PIRMI 100 vnt.!

BĖGIMAS 12:00 - 19:30 val.

*Dalyvio paketo siuntimas paštu yra įskaičiuotas

 

3,99 €

Pirmi 100 bilietų!

 

 

 

 

SENJORAMS - PIRMI 100 vnt.! 

*Dalyvio paketo siuntimas paštu yra įskaičiuotas

 

 

3,99 €

Pirmi 100 bilietų!

 

 

 

 

VIRTUALUS MOKSLEIVIO BILIETAS  

*Dalyvio paketo siuntimas paštu įskaičiuotas 

- Bėk su KLASIOKU

Nuo 12 iki 18 metų

*Pirmieji 1000 moksleivių bėga nemokamai, kiti moka šį startinį mokestį: 10 Eur

 

 

0 EUR

 

 

 

 

 

 


Registruotis galima tik savo vardu. Savo numerį perduoti kitam dalyviui draudžiama.

Jei užsiregistravęs dalyvis nori keisti ar perleisti savo registraciją kitam asmeniui, jis turi sumokėti registracijos keitimo mokestį – 5 EUR. Registracija Zombie Run bėgime yra vardinė, todėl norint atlikti vardo ar kitų duomenų pakeitimus, organizatorius turi būti informuotas ir apmokėtas organizatoriaus nustatytas registracijos duomenų keitimo mokestis  – 5 EUR iki lapkričio 10 d. Registracijos duomenų keitimas atliekamas tada, kai dalyvis sumoka už paslaugą ir informuoja organizatorius el. paštu: info@insanerun.lt, kartu su laišku atsiųsdamas mokėjimo išrašą bei norimus pakeisti duomenis.

 

Įmonės rekvizitai:

UAB "Mapa Holding",
Įm. kodas: 302721308 
PVM mok. kodas: LT100006654316
M. Sleževičiaus g. 7, Vilnius (Respublikos spaustuvė 2a.)
Paysera ats. sąsk.: LT76 3500 0100 0101 2024

 

 1. Kiekvienas dalyvis varžybose privalo turėti ant marškinėlių tvarkingai pritvirtintą numerį. Numeris turi būti ant marškinėlių priekio (krūtinės), aiškiai matomoje vietoje.
 2. Dalyviams bei juos palaikantiems asmenims griežtai draudžiama naudoti bet kokias transporto priemones, pvz.: dviračius, riedučius, paspirtukus, riedlentes ar kitas ratuotas transporto priemones. Dalyviai, pažeidę šį nuostatų punktą bus diskvalifikuojami.
 3. Būtina sąlyga ZOMBIE RUN bėgimo dalyviams – tai dalyvių tarpusavio pagarbos ir supratimo principas. Dalyviai, nesilaikantys šių principų yra pašalinami iš ZOMBIE RUN bėgimo.
 4. Renginio metu dalyviams nėra draudžiama dalyvauti su savo augintiniu.
 5. Kiekvienas bėgimo dalyvis turi startuoti ir finišuoti tam skirtoje vietoje ir skirtu laiku (-ais). Finišavę dalyviai turi palikti starto/finišo zoną per specialiai numatytus išėjimus.
 6. Moliūgų miestelyje bus įrengta maisto furgonėlių zona, moliūgų skaptavimo bei poilsio zonos dalyviams.


VII. BĖGIMO APDOVANOJIMAI

 1. Visi finišavę dalyviai dovanų gauna specialius renginio ZOMBIE RUN bėgimo medalius.
 2. Pirmųjų trijų vietų nugalėtojai (vyrai ir moterys) bus skelbiami ir apdovanojami realiai finišavus 3 km ir 5 km distancijoje (tinkamai pateikus rezultatą registracijos formoje) spalio 31 dieną. Su nugalėtojais bus susiekta atskirai (individualiai).

 

 

I VIETA

II VIETA

III VIETA

3 KM

LaisvalaikioDovanos.Lt

DOVANŲ ČEKIS

LaisvalaikioDovanos.Lt

DOVANŲ ČEKIS

LaisvalaikioDovanos.Lt

DOVANŲ ČEKIS

5 KM

SPORTLAND

DOVANŲ ČEKIS

 SPORTLAND

DOVANŲ ČEKIS

SPORTLAND

DOVANŲ ČEKIS

 

VIII. VARŽYBŲ TRASA 

 1. Virtualus ZOMBIE RUN 2020 bėgimo tikslas yra suteikti žmonėms gerų, nepamirštamų emocijų bėgant 3 ir 5 km ilgio virtualia ir rekomenduojama realia trasa pačia Vilniaus širdimi - Gedimino prospektu, Neries krantine. Vilniaus širdies pagrindinės arterijas zombiai užlies dienos ir vakaro metu, suteikdami galimybę Vilniaus gyventojams ir svečiams pamatyti apokaliptinį Vilnių.
 2. Virtualus ZOMBIE RUN 2020 suteiks galimybę dalyviams bėgti visą dieną virtualiai ir individualiai (savarankiškai) spalio 30-lapkričio 15 dienomis savo pasirinktoje trasoje.
 3. Rekomenduojamoje trasoje nebus ribojamas (pristabdomas) eismas, bėgimo trasa reikia bėgti šaligatviais, pėsčiųjų takais, Nėries krantine (bus atidarytos miesto gatvės ir už bėgikų – dalyvių saugumą siūlomoje renginio (virtualioje) trasoje organizatoriai nebeatsako). Susipažinkite su trasa, spauskite -  čia (dėl COVID - 19 situacijos nebus įrengiami pramoginiai taškai, nebus bendro starto).
 4. Trasą kiekvienas dalyvis gali pasirinkti ir individualiai. 

Reikalavimų trasai nėra, tik atstumas turi būti lygus arba didesnis negu 3 km. Esant didesniam atstumui bus užskaitomas visas įkeltos treniruotės (bėgimo) laikas. Rekomenduojamos distacijos:  3, 5, 10 km. Užskaitomas tik bėgimas lauke, neskaitomi bėgimai suvesti ranka ar ant bėgimo takelio.


IX. RENGINIO ORGANIZATORIŲ ATSAKOMYBĖ IR PAREIGOS

 1. Registruoti renginio dalyvius, pagaminti ir išduoti numerius (ir virtualiame bėgime, kadangi dalyvių numeriai bus elektroniniai).
 2. Rekomenduoti, išmatuoti virtualią (realią) Zombie Run 2020 trasą pagal renginių organizavimo ir saugumo taisykles Vilniaus mieste. Nedrausti renginio dalyviams virtualią trasą rinktis ir individualiai (savarankiškai).
 3. Reklamuoti renginį bei vykdyti viešųjų ryšių kampaniją, siekiant populiarinti bėgimą ir sutraukti kuo didesnį dalyvių skaičių, laikantis visų saugumo reikalavimų.
 4. Organizatorius nedelsiant praneša policijai ar kitoms institucijoms apie dalyvio veiksmus, kuriais jis padarė žalos gamtai, laukinei gyvūnijai ar kitiems dalyviams.
 5. Organizatorius neprisiima jokios atsakomybės: už dalyvių sveikatos būklę ir fizinį pasirengimą, vienų dalyvių veiksmus kitų dalyvių atžvilgiu, kitų dalyvių, gyvūnų bei gamtos stichijų ir reiškinių (krentančių medžių, audros ar pan.) padarytos žalos dalyvių sveikatai, gyvybei ar turtui; už oro sąlygas; asmeninių saugumo priemonių nenaudojimą; prarastą, dingusį ar sugadintą turtą; kitus aukščiau minimus atvejus.


X. ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS

 

 1. UAB „Mapa Holding“ juridinio asmens kodas:, buveinės adresas: M. Sleževičiaus g. 7, Vilnius , Vilniuje, info@insanerun.lt, yra duomenų valdytojas, atsakingas už asmenų, dalyvaujančių „ZOMBIE RUN“ renginyje, pateiktų duomenų rinkimą ir tvarkymą.
 2. UAB „Mapa Holding“ taip pat yra interneto svetainės www.zombierun.lt valdytojas.
 3. Dalyviai duomenis pateikia užpildydami registracijos formą www.zombierun.lt svetainėje ir atskiroje rezultatų formoje. Šie duomenys tvarkomi teisėtu duomenų valdytojo interesu – „ZOMBIE RUN bėgimo“ renginio organizavimo jo įgyvendinimo ir dalyvio dalyvavimo jame tikslais:

3.1. informacija apie vardą, pavardę, gimimo datą, taip pat apmokėjimo už registraciją duomenys yra tvarkomi dalyvio paslaugų pirkimo (užregistravimo) dalyvaujant renginyje apdorojimui, administravimui;

3.2. informacija apie telefono ryšio numerį, el. pašto adresą, gimimo datą, lytį, šalį, miestą, taip pat duomenys apie pasiektus rezultatus renginyje (laiką, užimtą vietą) tvarkomi informavimo ir renginio organizavimo tikslais (aktualiai informacijai apie renginį išsiųsti, rezultatams ir laimėtojui nustatyti, apdovanojimams parengti, nustatyti kategorijas, kuriose dalyvaujama renginyje (pagal lytį, amžių), ir kt.);

3.3. informacija apie dalyvio vardą, pavardę ir el. pašto adresą taip pat tvarkoma tiesioginės rinkodaros tikslu, jeigu dalyvis su tuo iš anksto sutinka.

 1. Dalyvis turi pateikti 3.1. ir 3.2. p. nurodytus duomenis registracijai įvykdyti bei įgyvendinant renginio tikslus.
 2. Duomenys apie dalyvio vardą, pavardę, amžiaus grupę, lytį, pasiektus rezultatus (laiką, užimtą vietą), taip pat miestą ir šalį yra viešai skelbiami internetinėje svetainėje adresu: 
  www.zombierun.lt
  Siekiant užtikrinti rezultatų skaidrumą, registruodamasis dalyvauti renginyje, dalyvis automatiškai sutinka, kad šie duomenys būtų viešai skelbiami internetinėje svetainėje.
 3. Kiekvienas dalyvis užsiregistravimu savaime sutinka, kad renginio organizatoriai visas renginio metu padarytas nuotraukas bei filmuotą medžiagą laisvai ir be atskiro sutikimo naudotų rinkodaros tikslais, pvz., socialiniuose tinkluose, internetinėje svetainėje ir kt.
 4. Dalyvio duomenys saugomi:

7.1. duomenys apie dalyvio telefono ryšio numerį, el. pašto adresą – 5 metus nuo dalyvio užsiregistravimo dalyvauti renginyje dienos;

7.2. duomenys apie dalyvio vardą, pavardę, gimimo datą, lytį, šalį, miestą, taip pat duomenys apie pasiektus rezultatus renginyje (laiką, užimtą vietą) – statistikos/istoriniais tikslais ir nėra ištrinami;

7.3. duomenys apie dalyvio vardą, pavardę, telefono ryšio numerį, el. pašto adresą tiesioginės rinkodaros tikslu – 5 metus nuo tokio sutikimo davimo.

 1. Dalyvis turi teisę prašyti, kad UAB „Mapa Holding“ leistų susipažinti su dalyvio asmens duomenimis ir juos ištaisytų arba ištrintų, arba apribotų duomenų tvarkymą.
 2. Jeigu duomenys yra tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu, dalyvis turi teisę bet kada nesutikti su tokiu duomenų tvarkymu. Šią teisę dalyvis gali įgyvendinti informavęs el. pašto adresu info@insanerun.lt
 3. Dalyvis turi teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai dėl UAB „Mapa Holding“veiksmų (neveikimo), kuriais, dalyvio nuomone, yra pažeidžiamos teisės aktų nuostatos.

 

Kiekvienas dalyvis privalo laikytis reglamento (nuostatų).

Su organizatoriumi ZOMBIE RUN bėgimo klausimais galimas susisiekti šiais kontaktais: el. paštu info@insanerun.lt

 

 

Visos teisės saugomos. 2020 © ZOMBIE RUN

 

 

ZOMBIE RUN BĖGIMO RENGINIO TAISYKLĖS (nuostatai) 

INFORMUJAME, NUOSTATAI, ŠIUO METU DĖL SUSIDARIUSIOS COVID-19 situacijos yra keičiami!

I. BENDROJI DALIS

ZOMBIE RUN 2020 - teatralizuotas ir pramoginis (realus ir virtualus) bėgimas, kuris vyks 2020 m. spalio 31 d., Lukiškių aikštėje, Vilniaus mieste, Lietuvoje.

UAB „Mapa Holding“ kartu su Viešąja įstaiga „Sveikas miestas“ 2020 m. spalio 31 dieną rengia pramoginį bėgimą, kurio metu nestokosite gerų emocijų ir puikiai praleisite laiką.

„Zombie Run 2020“ dalinai finansuojamas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos (ŠMSM) Sporto rėmimo fondo lėšomis, skirtomis įgyvendinti sporto projektus, susijusius su sporto renginių organizavimu, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra. 

 II.TIKSLAI IR UŽDAVINIAI

 1. Populiarinti bėgimo kultūrą Lietuvoje, skatinti domėjimąsi bėgimu ir lengvąja atletika.
 2. Skatinti bėgimą, kaip sveiką gyvenimo būdą ir fizinio aktyvumo priemonę.
 3. Gausinti masinių renginių kiekį Vilniuje. Didinti Vilniaus rajono gyventojų aktyvumą.
 4. Suteikti nepakartojamus pojūčius ir emocijas renginio dalyviams.

 
III. RENGINIO PROGRAMA, STARTO VIETA, LAIKAS, DISTANCIJA

 1. Pramoginis sportinis renginys ZOMBIE RUN 2020 suteiks galimybę dalyviams bėgti visą dieną realiai (šeštadienį, spalio 31 d., siūlomais laikų intervalais) ir virtualiai (individualiai) savo pasirinktoje trasoje, bei organizatoriaus rekomenduojamoje trasoje, kurioje bus įrengti pramoginiai taškai (teatralizuotos stotelės). Siūlomoje trasoje nebus ribojamas (pristabdomas) eismas, bėgimo trasą reikės bėgti šaligatviais, pėsčiųjų takais, Nėries krantine (bus atidarytos miesto gatvės ir už bėgikų – dalyvių saugumą siūlomoje renginio realioje (virtualioje) trasoje organizatoriai nebeatsakys).
 2. Renginio organizatorius rekomenduoja bėgti 3 km ir 5 km distancijas nurodyta trasa, kurioje bus įrengtos teatralizuotos stotelės (unikalios zonos). Siūlomos realios (virtualios) trasos distancijos Vilniuje -  3 km ir 5 km nuo Lukiškių aikštės, Gedimino prospektu iki Žvėryno, bėgimas vyks Vilniaus gatvių pėsčiųjų takais, šaligatviais, Neries krantine. Reali trasa trumpa, bet skambi ir dekoruota, leidžianti pajusti zombių dvasią. Susipažinkite su realia trasa, spauskite -  čia
 3. Renginio centre (šeštadienį, spalio 31 d.) - Lukiškių  aikštėje, Vilniuje veiks informacijos punktas (paviljonas), kuriame bus dalinami startiniai paketai ir renginio unikalūs medaliai, dalyviui įveikus realios (virtualios) trasos siūlomas distancijas.
 4. Taip pat dalyviams yra suteikiama galimybė bėgti virtualiai spalio 30 - spalio 31 dienomis individualiai (savarankiškai) savo pasirinktoje trasoje, visoje Lietuvoje (startiniai paketai ir medaliai bus siunčiami paštu). 
 5. Virtualią trasą kiekvienas dalyvis gali pasirinkti ir individualiai.
 6. ZOMBIE RUN 2020 Vilniuje realūs startai (2020 spalio 31 d.): 12:00-14:00, 14:00-16:00, 16:00-18:00, 18:00-ir 19:30 (19:30 val. – paskutinis startas) nuo Lukiškių aikštės, Vilniuje.
 7. Dalyviai laiką fiksuoją savarankiškai. Vidutinis 3 km distancijos įveikimo laikas apie 25 min (5 km - apie 35 min). Laiką bėgimo dalyviai matuoja ir fiksuoja savarankiškai bėgdami savo pasirinktoje saugioje arba organizatoriaus rekomenduojamoje trasoje, naudodami bet kokią viešai ir laisvai prieinamą sporto programėlę, mobiliąją aplikaciją (pvz.: Strava, Nike Run Club, Garmin ir kitos), išmaniųjų laikrodžių nuotraukos ir pan., svarbiausia, kad aiškiai būtų matomas įveiktas atstumas ir laikas.

 

IV. ZOMBIE RUN BĖGIMO PROGRAMA

 

2020 10 31 ZOMBIE RUN PROGRAMA

12:00 – 20:30 – ZOMBIE RUN miestelis Lukiškių aikštėje, kuriame vyks moliūgų skaptavimo dirbtuvės. Išalkti neleis maisto furgonėlių erdvė, dienos metu vyks ZOMBIE RUN programa.

 

REALUS STARTINIŲ PAKETŲ IŠDAVIMAS 2020-10-31 LUKIŠKIŲ AIKŠTĖJE

12:00 – 19:30 – realus ZOMBIE RUN startinių paketų atsiėmimas

12:30 – 20:30 – realus ZOMBIE RUN medalių įteikimas (pateikus e-platformoje savo rezultatus, bėgimo nuotraukas).

12:00 - 19:30 – ZOMBIE RUN virtualūs / realūs startai* nuo Lukiškių aikštės, Vilniuje.

 

*Dėl COVID – 19 (epidemiologinės situacijos) bėgimo startai vyks šiais siūlomais etapais (laikais): 

12:00-14:00, 14:00-16:00, 16:00-18:00, 18:00-19:30, 19:30 (paskutinis startas), kuriuos dalyviai turi pasirinkti savarankiškai registruodamiesi renginio bilietų platinimo sistemoje.

 

12:30 - 20:30 - ZOMBIE RUN virtualus/ realus finišas Lukiškių aikštėje, Vilniuje.

21:00 – ZOMBIE RUN renginio pabaiga.

 

VIRTUALUS ZOMBIE RUN 2020 BĖGIMAS VISOJE LIETUVOJE 2020.10.30 – 2020.10.31

VIRTUALAUS BĖGIMO STARTINIŲ PAKETŲ IŠDAVIMAS – SIUNSTIMAS PAŠTU 2020-11-03- 2020.11.15

 

 V. DALYVIAI

 1. Dalyviams tinkamos visos atstumo ir laiko fiksavimo formos, t.y. aktyvumo programėlės, išmaniųjų laikrodžių nuotraukos ir pan., svarbiausia, kad aiškiai būtų matomas įveiktas atstumas ir laikas. Nubėgtos distancijos duomenys įkeliami į internetinio puslapio formą, spausti čia. Reikalavimų trasai nėra, tik atstumas turi būti lygus arba didesnis negu 3 km. Esant didesniam atstumui bus užskaitomas visas įkeltos treniruotės (bėgimo) laikas. Rekomenduojamos distacijos:  3, 5, 10 km. Dalyvis norintis įveikti nuotolį su dalyvio simboliniu numerių jį galės atsispausdinti savarankiškai – čia - Numeris (susikurk vardinį numerį - Vardinis numeris)
 2. Varžybose gali dalyvauti visi norintys, užpildę dalyvio registracijos anketą, sumokėję dalyvio registracijos mokestį (pagal pasirinktą startinį paketą) ir pasitikrinę sveikatą bei tai patvirtinę registruodamiesi.
 3. Visi dalyviai bėgime dalyvauja laisva valia, niekieno neverčiami ir prisiima visą su dalyvavimu bėgime susijusią riziką (taip pat ir su įvairiais sveikatos sutrikimais ir pan.) bei įsipareigoja dėl to nereikšti bėgimo organizatoriams jokių pretenzijų.
 4. Bėgikai, atsiimdami dalyvio starto paketą privalo turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, dėvėti apsauginę kaukę (skydą), laikytis saugaus atstumo reikalavimų. Norint atsiimti kito dalyvio starto paketą būtina pateikti jo asmens dokumento kopiją. Norint gauti startinį paketą paštu, reikia pažymėti apie tai registracijos formoje ir sumokėti 3 Eur siuntimo mokestį, kuris gali būti įskaitomas į registracijos (bilieto) kainą.
 5. Kiekvienas užsiregistravęs bėgimo dalyvis savaime sutinka, kad renginio organizatoriai visas renginio metu padarytas nuotraukas bei filmuotą medžiagą gali laisvai ir be atskiro sutikimo naudoti rinkodaros tikslais.
 6. Dalyvauti bėgime gali ne jaunesni kaip 6 metų asmenys. Asmenys iki 18 metų pateikdami užpildytą bei pasirašytą sutikimo formą patvirtina, kad yra gautas jų tėvų, globėjų arba trenerio (mokytojo) sutikimas dėl jų dalyvavimo renginyje ir/arba viso (realaus/ virtualaus) renginio metu jie bus prižiūrimi tėvų, globėjų arba trenerio (mokytojo), kurie prisiima visišką atsakomybę už juos.
 7. Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad supranta, jog dalyvavimas renginyje yra susijęs su dideliu žmogaus fizinių galimybių išbandymu, taip pat patvirtina, kad yra pasitikrinęs sveikatą, laikosi Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytų sveikatos pasitikrinimo reikalavimų bei organizatorių ar kitų asmenų prašomas pateiks tai patvirtinančią sveikatos būklės pažymą. Kilus įtarimų dėl netinkamos sveikatos būklės, organizatoriams paprašius, dalyvis privalo nutraukti savo dalyvavimą renginyje ir pasikonsultuoti su gydytoju.
 8. Dalyvis supranta ir patvirtina, kad organizatoriai neatsako ir neatlygins dalyvio sveikatai ar gyvybei padarytos žalos. Visa rizika ir atsakomybė dėl dalyvio sveikatos sutrikimų, sužalojimų ir nelaimingų atsitikimų, atsiradusių dalyvaujant renginyje tenka tik dalyviui.
 9. Varžybose gali dalyvauti ir dalyviai, turintys negalią, jei jų turima negalia netrukdo įveikti trasos. Dalyvis, norėdamas startuoti konkretaus renginio vienoje iš rungčių, privalo pateikti gydytojų pažymą, kad jam galima dalyvauti bėgimo varžybose. Dėl dalyvavimo renginyje, nemokamos registracijos privalo kreiptis el. paštu: info@insanerun.lt.

 

 VI. REGISTRACIJA, SPECIALIOS SĄLYGOS IR APRIBOJIMAI

 1. Registracija vyksta www.zombierun.lt svetainėje. Bėgimui užsiregistruoti galima užpildžius registracijos anketą ir per elektroninę bankininkystę atlikus mokėjimą.
 2. Registracija vyksta: nuo vasario 28 d. iki spalio 30 d. 24:00 val. internetu, o spalio 31 d. (renginio dieną) registracija vyks renginio vietoje.
 3. Apie numerių atsiėmimą likus savaitei iki bėgimo kiekvieną dalyvį informuosime el. paštu ir naujienlaiškiu.
 4. Dalyvis, tinkamai užpildęs registracijos formą ir sumokėjęs starto mokestį, įtraukiamas į starto protokolą.
 5. Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad sutinka gauti naujienlaiškius ir SMS žinutes, kurie yra susiję su VšĮ „Sveikas Miestas” ir UAB "Mapa Holding" organizuojamais renginiais.
 6. Dalyvio krepšelio turinį tikrinti jo atsiėmimo vietoje. Po atsiėmimo, esant krepšelio turinio trūkumui, jo turinys nebepildomas. Dalyvio krepšelio turinys (partnerių dovanos) yra riboto skaičiaus (apie tai organizatorius informuoja ir komunikuoja renginio socialiniame tinkle - facebooke).
 7. Dalyvių startinis registracijos mokestis yra negrąžinamas. Į ZOMBIE RUN bėgimą registraciją atlikti ir bilietus įsigyti galima per mokėjimų sistemą Paysera.lt arba svetainėje www.zombierun.lt
 8. Dalyvių startinis registracijos mokestis:

3 KM IR 5 KM DISTANCIJA

PIRMI BILETAI

KAINA

STANDARTINIS PAKETAS*/**

*Dalyvio paketo siuntimas paštu nėra įskaičiuotas 

**Standartinis paketas (pirmiems 1000)

Dalyvio numeris (realiame bėgime)

Rėmėjų dovanos

Apsauginė kaukė – bandana

Bilietą galima įsigyti tik iki 2020.10.30 (24:00)

10,99 EUR

 

Pirmi 200 bilietų!

 

 

 

14,99 EUR

(18 EUR - 2020.10.27-10.30)

 

 

 

 

VIRTUALAUS BĖGIMO BILIETAS  

*Dalyvio paketo siuntimas įskaičiuotas

 

13,99 EUR

Pirmi 100 bilietų!

 

15,99 EUR

 

 

Dalyvio paketo siuntimas paštu

 

 

 

 + 3 EUR

(papildomas mokestis)

 

 

+ 3 EUR

(papildomas mokestis)

 

 

DALYVIS SU NEGALIA - PIRMI 100 vnt.!

BĖGIMAS 12:00 - 19:30 val.

*Dalyvio paketo siuntimas paštu yra įskaičiuotas

 

3,99 €

Pirmi 100 bilietų!

 

 

 

 

SENJORAMS - PIRMI 100 vnt.! BĖGIMAS 12:00 - 19:30 val.

*Dalyvio paketo siuntimas paštu yra įskaičiuotas

 

3,99 €

Pirmi 100 bilietų!

 

 

 

 

MOKSLEIVIAMS  

*Dalyvio paketo siuntimas paštu nėra įskaičiuotas 

- Bėk su KLASIOKU

Nuo 12 iki 18 metų

*Pirmieji 1000 moksleivių bėga nemokamai, kiti moka šį startinį mokestį:

10 Eur (nuo 10.27 - 12 Eur)

 

0 EUR

(+ 3 EUR papildomas paketo siuntimo paštu mokestis)

 

 

 

 

 


Registruotis galima tik savo vardu. Savo numerį perduoti kitam dalyviui draudžiama.

Jei užsiregistravęs dalyvis nori keisti ar perleisti savo registraciją kitam asmeniui, jis turi sumokėti registracijos keitimo mokestį – 5 EUR. Registracija Zombie Run bėgime yra vardinė, todėl norint atlikti vardo ar kitų duomenų pakeitimus, organizatorius turi būti informuotas ir apmokėtas organizatoriaus nustatytas registracijos duomenų keitimo mokestis  – 5 EUR iki spalio 20 d. Registracijos duomenų keitimas atliekamas tada, kai dalyvis sumoka už paslaugą ir informuoja organizatorius el. paštu: info@insanerun.lt, kartu su laišku atsiųsdamas mokėjimo išrašą bei norimus pakeisti duomenis.

 

Įmonės rekvizitai:

UAB "Mapa Holding",
Įm. kodas: 302721308 
PVM mok. kodas: LT100006654316
M. Sleževičiaus g. 7, Vilnius (Respublikos spaustuvė 2a.)
Paysera ats. sąsk.: LT76 3500 0100 0101 2024

 

 1. Kiekvienas dalyvis varžybose privalo turėti ant marškinėlių tvarkingai pritvirtintą numerį. Numeris turi būti ant marškinėlių priekio (krūtinės), aiškiai matomoje vietoje.
 2. Dalyviams bei juos palaikantiems asmenims griežtai draudžiama naudoti bet kokias transporto priemones, pvz.: dviračius, riedučius, paspirtukus, riedlentes ar kitas ratuotas transporto priemones. Dalyviai, pažeidę šį nuostatų punktą bus diskvalifikuojami.
 3. Būtina sąlyga ZOMBIE RUN bėgimo dalyviams – tai dalyvių tarpusavio pagarbos ir supratimo principas. Dalyviai, nesilaikantys šių principų yra pašalinami iš ZOMBIE RUN bėgimo.
 4. Renginio metu dalyviams nėra draudžiama dalyvauti su savo augintiniu.
 5. Kiekvienas bėgimo dalyvis turi startuoti ir finišuoti tam skirtoje vietoje ir skirtu laiku (-ais). Finišavę dalyviai turi palikti starto/finišo zoną per specialiai numatytus išėjimus.
 6. Moliūgų miestelyje bus įrengta maisto furgonėlių zona, moliūgų skaptavimo bei poilsio zonos dalyviams.


VII. BĖGIMO APDOVANOJIMAI

 1. Visi finišavę dalyviai dovanų gauna specialius renginio ZOMBIE RUN bėgimo medalius.
 2. Pirmųjų trijų vietų nugalėtojai (vyrai ir moterys) bus skelbiami ir apdovanojami realiai finišavus 3 km ir 5 km distancijoje (tinkamai pateikus rezultatą registracijos formoje) spalio 31 dieną. Su nugalėtojais bus susiekta atskirai (individualiai).

 

 

I VIETA

II VIETA

III VIETA

3 KM

PARTNERIŲ dovanos

 PARTNERIŲ dovanos

PARTNERIŲ dovanos

5 KM

PARTNERIŲ dovanos

 PARTNERIŲ dovanos

PARTNERIŲ dovanos

 

VIII. VARŽYBŲ TRASA 

 1. ZOMBIE RUN 2020 bėgimo tikslas yra suteikti žmonėms gerų, nepamirštamų emocijų bėgant 3 ir 5 km ilgio virtualia ir rekomenduojama realia trasa pačia Vilniaus širdimi - Gedimino prospektu, Neries krantine. Vilniaus širdies pagrindinės arterijas zombiai užlies dienos ir vakaro metu, suteikdami galimybę Vilniaus gyventojams ir svečiams pamatyti apokaliptinį Vilnių. Trasa drieksis nuo Lukiškių aikštės, kurioje bus įkurtas moliūgų miestelis, Gedimino prospektu iki Žvėryno, bėgimas vyks Neries krantine. Prieš ir po bėgimo dalyviai galės atsipūsti ir linksmai praleisti laiką unikaliame Moliūgų miestelyje, Lukiškių aikštėje. Trasa bus įgyvendinta bendradarbiaujant su Vilniaus miesto savivaldybės administracija. 
 2. ZOMBIE RUN 2020 suteiks galimybę dalyviams bėgti visą dieną realiai ir virtualiai (šeštadienį, spalio 31 d., siūlomais laikų intervalais) organizatoriaus rekomenduojamoje trasoje, kurioje bus įrengti pramoginiai taškai (teatralizuotos stotelės) ir individualiai (savarankiškai) spalio 30-31 dienomis savo pasirinktoje trasoje.
 3. Rekomenduojamoje trasoje nebus ribojamas (pristabdomas) eismas, bėgimo trasa reikia bėgti šaligatviais, pėsčiųjų takais, Nėries krantine (bus atidarytos miesto gatvės ir už bėgikų – dalyvių saugumą siūlomoje renginio realioje (virtualioje) trasoje organizatoriai nebeatsako). Susipažinkite su trasa, spauskite -  čia.
 4. Trasą kiekvienas dalyvis gali pasirinkti ir individualiai. 

Reikalavimų trasai nėra, tik atstumas turi būti lygus arba didesnis negu 3 km. Esant didesniam atstumui bus užskaitomas visas įkeltos treniruotės (bėgimo) laikas. Rekomenduojamos distacijos:  3, 5, 10 km. Užskaitomas tik bėgimas lauke, neskaitomi bėgimai suvesti ranka ar ant bėgimo takelio.


IX. RENGINIO ORGANIZATORIŲ ATSAKOMYBĖ IR PAREIGOS

 1. Registruoti renginio dalyvius, pagaminti ir išduoti numerius (išskyrus virtualiame bėgime, kadangi dalyvių numeriai bus elektroniniai).
 2. Rekomenduoti, išmatuoti virtualią (realią) Zombie Run 2020 trasą bei techniškai paruošti renginio miestelį pagal renginių organizavimo ir saugumo taisykles Vilniaus mieste. Nedrausti renginio dalyviams virtualią trasą rinktis ir individualiai (savarankiškai).
 3. Reklamuoti renginį bei vykdyti viešųjų ryšių kampaniją, siekiant populiarinti bėgimą ir sutraukti kuo didesnį dalyvių skaičių, laikantis visų saugumo reikalavimų.
 4. Organizatorius nedelsiant praneša policijai ar kitoms institucijoms apie dalyvio veiksmus, kuriais jis padarė žalos gamtai, laukinei gyvūnijai ar kitiems dalyviams.
 5. Organizatorius neprisiima jokios atsakomybės: už dalyvių sveikatos būklę ir fizinį pasirengimą, vienų dalyvių veiksmus kitų dalyvių atžvilgiu, kitų dalyvių, gyvūnų bei gamtos stichijų ir reiškinių (krentančių medžių, audros ar pan.) padarytos žalos dalyvių sveikatai, gyvybei ar turtui; už oro sąlygas; asmeninių saugumo priemonių nenaudojimą; prarastą, dingusį ar sugadintą turtą; kitus aukščiau minimus atvejus.


X. ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS

 

 1. UAB „Mapa Holding“ juridinio asmens kodas:, buveinės adresas: M. Sleževičiaus g. 7, Vilnius , Vilniuje, info@insanerun.lt, yra duomenų valdytojas, atsakingas už asmenų, dalyvaujančių „ZOMBIE RUN“ renginyje, pateiktų duomenų rinkimą ir tvarkymą.
 2. UAB „Mapa Holding“ taip pat yra interneto svetainės www.zombierun.lt valdytojas.
 3. Dalyviai duomenis pateikia užpildydami registracijos formą www.zombierun.lt svetainėje ir atskiroje rezultatų formoje. Šie duomenys tvarkomi teisėtu duomenų valdytojo interesu – „ZOMBIE RUN bėgimo“ renginio organizavimo jo įgyvendinimo ir dalyvio dalyvavimo jame tikslais:

3.1. informacija apie vardą, pavardę, gimimo datą, taip pat apmokėjimo už registraciją duomenys yra tvarkomi dalyvio paslaugų pirkimo (užregistravimo) dalyvaujant renginyje apdorojimui, administravimui;

3.2. informacija apie telefono ryšio numerį, el. pašto adresą, gimimo datą, lytį, šalį, miestą, taip pat duomenys apie pasiektus rezultatus renginyje (laiką, užimtą vietą) tvarkomi informavimo ir renginio organizavimo tikslais (aktualiai informacijai apie renginį išsiųsti, rezultatams ir laimėtojui nustatyti, apdovanojimams parengti, nustatyti kategorijas, kuriose dalyvaujama renginyje (pagal lytį, amžių), ir kt.);

3.3. informacija apie dalyvio vardą, pavardę ir el. pašto adresą taip pat tvarkoma tiesioginės rinkodaros tikslu, jeigu dalyvis su tuo iš anksto sutinka.

 1. Dalyvis turi pateikti 3.1. ir 3.2. p. nurodytus duomenis registracijai įvykdyti bei įgyvendinant renginio tikslus.
 2. Duomenys apie dalyvio vardą, pavardę, amžiaus grupę, lytį, pasiektus rezultatus (laiką, užimtą vietą), taip pat miestą ir šalį yra viešai skelbiami internetinėje svetainėje adresu: 
  www.zombierun.lt
  Siekiant užtikrinti rezultatų skaidrumą, registruodamasis dalyvauti renginyje, dalyvis automatiškai sutinka, kad šie duomenys būtų viešai skelbiami internetinėje svetainėje.
 3. Kiekvienas dalyvis užsiregistravimu savaime sutinka, kad renginio organizatoriai visas renginio metu padarytas nuotraukas bei filmuotą medžiagą laisvai ir be atskiro sutikimo naudotų rinkodaros tikslais, pvz., socialiniuose tinkluose, internetinėje svetainėje ir kt.
 4. Dalyvio duomenys saugomi:

7.1. duomenys apie dalyvio telefono ryšio numerį, el. pašto adresą – 5 metus nuo dalyvio užsiregistravimo dalyvauti renginyje dienos;

7.2. duomenys apie dalyvio vardą, pavardę, gimimo datą, lytį, šalį, miestą, taip pat duomenys apie pasiektus rezultatus renginyje (laiką, užimtą vietą) – statistikos/istoriniais tikslais ir nėra ištrinami;

7.3. duomenys apie dalyvio vardą, pavardę, telefono ryšio numerį, el. pašto adresą tiesioginės rinkodaros tikslu – 5 metus nuo tokio sutikimo davimo.

 1. Dalyvis turi teisę prašyti, kad UAB „Mapa Holding“leistų susipažinti su dalyvio asmens duomenimis ir juos ištaisytų arba ištrintų, arba apribotų duomenų tvarkymą.
 2. Jeigu duomenys yra tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu, dalyvis turi teisę bet kada nesutikti su tokiu duomenų tvarkymu. Šią teisę dalyvis gali įgyvendinti informavęs el. pašto adresu info@insanerun.lt
 3. Dalyvis turi teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai dėl UAB „Mapa Holding“veiksmų (neveikimo), kuriais, dalyvio nuomone, yra pažeidžiamos teisės aktų nuostatos.

 

Kiekvienas dalyvis privalo laikytis reglamento (nuostatų).

Su organizatoriumi ZOMBIE RUN bėgimo klausimais galimas susisiekti šiais kontaktais: el. paštu info@insanerun.lt

 

 

Visos teisės saugomos. 2020 © ZOMBIE RUN